Kako doživljavam propovijed? Pravim li idola od svećenika? Zapitajmo se malo gdje nam se tu krije Bog?
Kako doživljavam propovijed? Pravim li idola od svećenika? Zapitajmo se malo gdje nam se tu krije Bog?
Bog koji nama služi, Bog koji nas toliko ljubi...
Koliko se često hranim Evanđeljem kada osjetim prazninu u svome srcu?
Služiti tako lijepa riječ koja nosi mnoge obveze. Koliko sam spreman služiti svome bližnjem ili mi je to ispod časti?
Bog je strpljiv, a koliko smo mi strpljivi u našem životu?
Promatramo li bolne trenutke kroz Božje svjetlo? Zapitamo li se: ,,Što je Bog sve učinio za nas kroz tu patnju?"