07.04.2025., 09:00
"Što ti na to kažeš?" (2)
5 min
07.04.2025., 09:00

A kako molimo? Kao pogani koji samo nabrajamo naše molitve ili dolazimo pred Isusa skrušena i ponizna srca?

Repriza:

Svaki put kada se sprijateljujemo s Riječju i otvaramo joj svoje srce, kada imamo povjerenja u Evanđelje, dopuštamo Duhu Svetome da djeluje u našem životu.