02.04.2025., 09:00
"Sve moje - tvoje je" (4)
5 min
02.04.2025., 09:00

Kakav je moj odonos s Bogom? Jesam li pomalo i licemjeran jer se smatram boljim od drugih što vjerujem Njemu?

Repriza:

Neka nam Evanđelje bude u središtu života.

S Tobom je sve drukčije, Gospodine. 
Neprestano si s nama, daruješ nam ljubav i dotičeš naša srca.

Svaki put kada se sprijateljujemo s Riječju i otvaramo joj svoje srce, kada imamo povjerenja u Evanđelje, dopuštamo Duhu Svetome da djeluje u našem životu.